o překonání reklamního šuntuI náš projekt se zrodil z absence toho, co nám trh nenabídl, když jsme to aktivně potřebovali.

Zaregistrovali jsme vůli firem, škol i samospráv volit originálnější dárky pro své klienty, zákazníky, zaměstnance či studenty. Chtěli jsme nabídnout zajímavý merch, který není vyroben lacině a pofidérně, načež transportován přes půl zeměkoule, aby se po pár dnech užívání rozpadl i s logem firmy a skončil v propadlišti odpadových dějin.

A tak zrozena v předvirovém roce 2019, značka CiCi Circular přináší na trh společensky odpovědné reklamní předměty a dárky, merch s hodnotou a přesahem. výrobky našich dodavatelů dávají smysl, pocházejí většinou z Evropy a jsou krásné.

Všechny výrobky, které u nás najdete, jsme prostudovali do nejmenšího detailu a stojíme za tím, že jejich původ není diskutabilní a při jejich výrobě nebylo pácháno bezpráví.

A tak pokud u nás naprosto výjimečně najdete výrobek či jeho prvek z jiného kontinentu, bude to pouze v případě, že přináší nenahraditelný benefit pro komunitu, kde vzniká. a vysvětlení vždy najdete v popisu.

Položky, které nejsou vyrobeny v Evropě, lze v nabídce snadno odfiltrovat, ale pokud se pro ně přeci jen rozhodnete, nemusíte mít špatné svědomí: společně pomáháme, aby se dobrá věc dařila v každé zemi. a vozíme lodí. zisk u nás není king. 

CiCi Circular je slovní hříčka, odkazující na cirkulární ekonomiku, společenskou odpovědnost firem a hodnotový přístup k podnikání. značka definuje naši hravost, a další naše firmy zaručují, že to myslíme vážně.

 

Takže: nedávejte své logo na šunt.